Małgorzata Marczulewska

Detektyw, windykator, prezes stowarzyszenia STOP Nieuczciwym Pracodawcom, ekspertka ds. gospodarczych.
Ponad dekadę temu założyła firmę AVERTO, która w innowacyjny sposób łączy windykację z detektywistyką. Na co dzień zajmuje się między innymi ujawnianiem ukrytych majątków dłużników, sprawami alimentacyjnymi czy zagadnieniami związanymi z detektywistyką obyczajową. Jak mówi praca jest jej pasją, a ujawnianie prawdy i dochodzenie sprawiedliwości w imieniu klientów daje jej wielką satysfakcję.
Od lat z sukcesem prowadzi stowarzyszenie „STOP Nieuczciwym Pracodawcom”, które występowało w setkach postępowań w imieniu poszkodowanych przez pracodawców pracowników.
Małgorzata Marczulewska wielokrotnie wypowiadała się w mediach jako ekspert. Jej wypowiedzi można było zobaczyć i przeczytać m.in. w Polsacie, TVN, TVP, „Rzeczpospolitej” czy w „Gazecie Wyborczej”.
Prywatnie mama dwóch córek i szczęśliwa mężatka. Jej wielką pasją jest muzyka. W 2023 roku wydała debiutancki album muzyczny „PSTRO”. Jak mówi jest to spełnienie jej marzeń z dzieciństwa. Jej utwory na YouTube odtworzyło ponad 100 tysięcy osób.