Jolanta Bujnowska

Mentorka akredytowana przez EMCC, dyplomowana Coach akredytowana przez IC. Certyfikowana trenerka badań psychometrycznych MTQ w zakresie odporności psychicznej oraz profili osobowości FACET 5. Posiadaczka 5 dyplomów Uczelni Wyższych w tym kompetencji psychologicznych w biznesie. Wykładowczyni na Uniwersytecie MERITO WSB we Wrocławiu.

https://www.linkedin.com/in/jolanta-bujnowska/

Dodatkowo, jest Inwestorką oraz praktykiem biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem liderskim w globalnych organizacjach w zarządzaniu strategicznym i rozwoju zespołów. Członkinią i Mentorką w Fundacji Liderek Biznesu oraz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Autorka wielu publikacji, prowadzi własny blog o tematyce rozwojowej oraz własną markę z zakresu rozwoju i inwestycji https://jolantabujnowska.pl

Wspiera w rozwoju i pomaga w realizacji celów. Wierzy w doświadczanie. To, co ją ukształtowało, to jej własne życiowe i zawodowe wybory i właśnie tymi doświadczeniami się dzieli, aby innym służyło w odkrywaniu potencjału, budowaniu odwagi w działaniu oraz rozwoju samoświadomości. Jej największe życiowe osiągnięcia to zbudowanie wartościowych relacji z ważnymi dla niej osobami, realizacja własnego stylu życia oraz rozwijanie się zawodowe. Myśli strategiczne a działa odważnie i taktycznie, kierując się ważnymi dla niej wartościami.