Ewelina Dagiel-Surmańska

Nazywam się Ewelina Dagiel-Surmańska i jako edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, dyplomowany coach, trener mentalny oraz właścicielka dwóch firm (stacjonarnej szkoły językowej oraz marki osobistej) na co dzień wspieram w rozwoju przedsiębiorcze osoby i pomagam im uporządkować biznesy, a w efekcie pracować mniej i zarabiać więcej.

Mam za sobą tysiące godzin spędzonych na salach szkoleniowych, dziesiątki występów podczas ogólnopolskich konferencji. Przeprowadziłam setki procesów coachingu indywidualnego i grupowego oraz kilka edycji mojego autorskiego programu dla przedsiębiorców, podczas którego pracujemy nad ułożeniem struktury firmy, automatyzacją i skutecznym delegowaniem, wspierającą komunikacją, podtrzymywaniem motywacji wewnętrznej, budżetem, rekrutacją, wdrażaniem i utrzymaniem pracowników na lata.

Ponadto, współpracuję jako metodyk z firmą Edu Bears specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych prowadząc szkolenia wdrożeniowe oraz występując jako prelegent podczas konferencji. Tworzę autorskie programy edukacyjne dla mojej szkoły językowej, które standaryzują wysoki poziom naszych usług oraz zapewniają skuteczność w ich realizacji. Inwestuję w nieruchomości, nagrywam kursy online, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zapewniają mi stały dochód pasywny. W maju 2023r. podjęłam współprace z Jakubem B. Bączkiem jako trener JBB team i poprowadziłam warsztaty dla przedsiębiorców podczas Wczasów z Wolnością Finansową w Egipcie. Wystąpiłam na scenie jako gość specjalny Beaty Kapcewicz podczas City Tour z Kapcewicz. Jestem też muzykiem instrumentalistą z dyplomem w klasie skrzypiec i altówki.

Głęboko wierzę w to, że najważniejszy w budowaniu skutecznego zespołu jest człowiek. Jego emocje, przekonania, samopoczucie oraz moje liderskie kompetencje. Jeśli chcesz budować zespół, który zwycięża, musisz się tego nauczyć. Nie ma innej drogi.

Zapraszam Cię do moich programów, podczas których doświadczysz wielu momentów AHA, poznasz strategie budowania zespołu, wspierające komunikaty, nauczysz się skutecznego delegowania zadań, a przede wszystkim uwolnisz się od ciężaru prowadzenia firmy i poczujesz ten flow, który ja mam od kilku lat. Innymi słowy, zaczniesz pracować mniej i zarabiać więcej.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę https://dagielsurmanska.com.pl/o-mnie/