Ewa Rybak

Właścicielka i założycielka przedszkola i żłobków Planeta Juniora oraz współwłaścicielka fitness klubu Green Fit.
Ewa Rybak – właścicielka oraz założycielka przedszkola oraz żłobków Planeta Juniora, a także szkoły językowej Easy English Academy oraz współwłaścicielka fitness klubu Green Fit. Swoją pasję jaką jest nauczanie zaczynała kończąc studia magisterskie na kierunku pedagogika i filologia angielska. Ukończyła szereg szkoleń, kursów, a także studia z zakresu zarządzanie w oświacie. Od początku kariery zawodowej związana z edukacją najmłodszych co dzięki swojej charyzmatycznej osobowości oraz nieustannej chęci rozwoju doprowadziło ją do otwarcia i stworzenia od podstaw własnego przedszkola oraz żłobków.
Jako kobieta niezwykle przedsiębiorcza od wielu lat korzysta również z środków unijnych realizując projekty unijne co pomaga jej nieustannie rozwijać swoją działalność oraz poszerzać horyzonty działania. Swoją misję wspierania najmłodszych w edukacji realizuje również na płaszczyźnie rodzinnej jako mama dwóch córeczek ( 3 letniej Sary i 7 letniej Poli ). Doskonale również potrafi oderwać się od rzeczywistości spełniając się na takich platformach jak tiktok ( @dajbuziakaprzytulaska ,  3-4 mln wyświetleń ) oraz instagram (@evarybak_dajbuziakaprzytulaska ), gdzie wraz z rodziną pokazuje swoją artystyczną duszę i zamiłowanie do mediów zarażając innych uśmiechem i pozytywnym podejściem do życia. Jej filmy na platformie tiktok osiągają nawet 3-4 mln wyświetleń.
Od 8 lat z zamiłowania do sportu i do zdrowego stylu życia wspólnie z mężem prowadzi fitness klub Green Fit, gdzie rozwija swoją kolejną pasję, a także pomaga innym dbać o zdrowie.