Marta Sadowska

 

Z wykształcenia absolwentka niemcoznawstwa, politologii i administracji, która odnalazła drugie życie w sztuce tworzenia przestrzeni przyjaznej użytkownikom. Z ogromnej pasji do kreowania stworzyła markę MArt Immobilien Design. Zajmuje się kompleksową aranżacją wnętrz, tworzy meble z drewna i spersonalizowane meble tapicerowane dla domów oraz przestrzeni biznesowych, a także dla urokliwych restauracji, kawiarni i hoteli butikowych.

W swojej pracy łączy nowoczesne trendy wyposażenia wnętrz i zakorzenione w tradycji rzemiosło. Inspiracje czerpie z natury, otaczającego świata i piękna prostych, codziennych rzeczy. Pomaga ludziom, którzy cenią sobie oryginalne wzornictwo i nietuzinkowe rozwiązania. Lubią zmieniać swoją przestrzeń i podążać za aktualnymi trendami.

„Nasze meble projektujemy dla osób, które poszukują unikatowych, pojedynczych dekorów, jakich nie da się skopiować, ani zakupić w każdym okolicznym sklepie. Łączy je jedno – dusza, jaką zyskują przygotowywane w małych manufakturach rzemieślniczych”.