Marta Gierlińska

Dziś jestem coachem i pracuję z kobietami, przechodzącym trudne życiowe zmiany. Pomagam odnaleźć to, czego naprawdę chcesz i podjąć najważniejsze decyzje, w zgodzie z Twoją najgłębszą prawdą, tym samym odbudować poczucie własnej wartości i odzyskać kontakt ze swoim prawdziwym Ja, które nazywam Mistrzynią Życia.

Aby móc robić to skutecznie przeszłam przez kilka szkół dla coachów i trenerów, uczyłam się Neurolingwistycznego Programowania, Hipnozy, a także metod pracy ze stresem – One Brain i Modelu Transpersonalnego, a także otworzyłam się na rozwój duchowy, praktykując codziennie uważność i medytację.

Prowadzę sesje łącząc narzędzia pochodzące z pięciu różnych metod, które stosuję w zależności od problemu i dopasowuje je do możliwości i gotowości klientek. Korzystam również z intuicji, gdyż ona pomaga wykroczyć dużo dalej, poza schematy i docierać do tego, co ukryte w nieświadomości, a ten sposób szybciej i skuteczniej rozwiązywać problemy. Ponieważ chcę, aby wszystkie klientki, pracujące ze mną odczuwały efekty, daję gwarancję rezultatów lub zwrot pieniędzy albo powtórzenie sesji. Jeśli chciałabyś umówić się ze mną na wstępną, bezpłatną konsultację, możesz zapisać się tutaj.