Edyta Nieborak

O marce SPEK24

Jesteśmy międzynarodową firmą, która elastycznie reaguje na potrzeby rynku pracy. Wielokulturowość, która stanowi wyzwanie dla globalnego biznesu jest dla nas integralną częścią naszyc.h działań oraz filozofii tworzenia wartości dla wszystkich zainteresowanych na rynku pracy: pracodawcy, pracownika oraz nas samych

 W ciągle zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym specjalizujemy się w wyzwaniach spersonalizowanych usług. Od początku istnienia firmy zajmujemy się outsourcingiem procesów produkcyjnych, usługowych i logistycznych. Naszą przewagą jest ugruntowana sieć kontaktów i know-how, które zapewnia ogromna liczba pracowników z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Jesteśmy wysoce zmotywowanym profesjonalnym, wielojęzycznym zespołem, szczycącym się znajdowaniem i dostarczaniem najlepszych talentów dla naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej pracy i uwielbiamy wyzwania. Pasja i wytrwałość są częścią naszego podejścia do satysfakcji naszych partnerów biznesowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś utalentowanym kandydatem, właścicielem firmy, czy osobą z wizją, zapraszamy Cię do wspólnego budowania naszej przyszłości.

Kreujemy kulturową synergię biznesu siły roboczej!

https://pl.spek24.com/