Agnieszka Zydroń

Felietonistka, Psycholog Biznesu.

Felietonista, dziennikarz, autorka artykułów do prasy kobiecej a także 3 książek – „Zazdrość kobieca”(bestseller 2010 r.), „Życie na kredyt” (2011), „Dzień, który zmienił ich życie” (2013, wywiady z ofiarami wypadków na polskich drogach). Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, kulturoznawca, rosjoznawca oraz psycholog biznesu ( Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie). Ambasador bezpieczeństwa na polskich drogach, ekspert do spraw bezpieczeństwa drogowego współpracujący przy projektach Ministerstwa Transportu. Autorka wielu akcji na rzecz bezpieczeństwa kierowców wspieranych przez instytucje ogólnopolskie (m.in. GDDKiA, Urzędy Miast, Komenda Stołeczna Policji ).

W 2015 roku książka „Dzień, który zmienił ich życie” była rozdawana przez Komendę Stołeczną Policji w Warszawie kierowcom podczas rutynowych kontroli. Została ona także wybrana jako poradnik dla uczniów wielu szkół jazdy w całym kraju. Autorka współpracuje z organizacjami oraz instytucjami działającymi na rzecz trzeźwości kierowców w całym kraju.

Po ciężkim wypadku samochodowym bardzo skupia się na edukacji kierowców i wspomaga ofiary wypadków komunikacyjnych.

3.11.2017 r. – cytat autorstwa Agnieszki Zydroń na rzecz solidarności Polaków mieszkających poza krajem „ Choć rzucony daleko w świat, w sercu na zawsze Polak…” został wybrany oficjalnym hasłem Światowego Kongresu Polaków. Od 2018 r. będzie umieszczany na torbach i materiałach Kongresu dostępnych w wielu krajach świata.

24.11.2017 r. – Agnieszka Zydroń została zaproszona do współpracy przy Fundacji Akogo Ewy Błaszczyk – jako bohaterka kalendarza charytatywnego na rzecz kliniki Budzik. Od tego dnia jest on dostępny w Empikach i salonach prasowych w całej Polsce.

17.04.2017 r. – Agnieszka Zydroń została nagrodzona statuetką Osobowość Roku w Warszawie podczas Gali magazynu Osobowości i Sukcesy.

21.04.2018 r. – Agnieszka Zydroń została laureatką plebiscytu Polish Business Woman Awords oraz nagrodzona statuetką Laureata magazynu Businesswoman&life.

Na co dzień pisze artykuły do prasy, felietony, a także jest Członkiem Zarządów firm związanych z budową domów ekologicznych z bali naturalnych.