Aleksandra Jabłońska

Prezes Constant Motion Sp zo.o., zarządzającej takimi markami jak Demia Instytut Hedonistycznego Odchudzania, Now You Pracownie Kuracji Odchudzających, Business Builder & Consulting usługi biznesowe, Creative Women Platforma biznesowa dla kobiet.

Prekursorka Hedonistycznego Odchudzania w Polsce. Autorka serii poradników motywujących do zmian na lepsze pt: Możesz Potrafisz. Dwukrotna laureatka konkursu Business woman roku, jako Najlepszy Instytut Odchudzania i Modelowania Sylwetki dla marki Demia oraz Najlepszy system franczyzowy i licencyjny dla kobiet dla marki Now You. Inspiratorka, pojawiła się w kilku publikacjach dzieląc się swoim przepisem na sukces. Na co dzień mama wspaniałej Anastazji. Nieustannie zakochana w mnogości możliwości jakie daje życie.

Pomogła już tysiącom osób stracić zbędne kilogramy za pomocą hedonistycznego odchudzania. Autorka programu Online Hedonistic Slimming – premiera w sierpniu tego roku, który ma spełniać marzenia setek osób o zdrowej i pięknej sylwetce, bez ograniczeń terytorialnych i czasowych.

Od 2 lat wspiera przedsiębiorcze kobiety, w spełnianiu marzeń o ich firmach za pośrednictwem systemów franczyzowych i licencyjnych na swoje marki i nie tylko. Jeżeli szukasz pasjonatki, która ma doświadczenie w biznesie i w dziedzinie szeroko pojętego dbania o siebie, nie mogłaś lepiej trafić.